KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10615577
nr 1061 5577
1800-tal, Kvinnor som hänger tvätt, 26x30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:18:54
150 kr